İşte Benim Stilim Yarışmacılar

Tuğçe Özbudak

Tuğçe Özbudak - İşte Benim Stilim 2016
İşte Benim Stilim 2016 yarışmacılarından Tuğçe Özbudak 30 yaşında ve Ankara doğumludur. 1.71 boyunda ve 50 kilo. Bilkent Üniversitesi Oyunculuk- Tiyatro Bölümü mezunu. Oyunculuk ve sunuculuk yapıyor.
Tuğçe’nin Adanalı dizisinde başlayan oyunculuk serüveni başka projelerle devam etti. El Gibi, Kuzey Rüzgarı, Nuri, İşler Güçler diğer dizi projelerinden. Program sunuculuğu da yapan Tuğçe, Atv’de Gezi Günlüğü adında bir gezi programıyla sunuculuğa basladı, Beyaz
Tv de yemek ve magazin programı, Habertürk’te emlak ve gezi programı sundu. Son olarak da Star Tv’de Pasaport adlı yarışma programını 3 sezon boyunca sundu.
Bağdat Caddesi’nde kendi tasarımlarını ve yurt dışından ürünleri getirip sattığı bir butiği var. Kendi markasını yarattığı bir butik işletiyor.
Sosyal medyada tarzı ve stili çok konuşulan Tuğçe Özbudak yaptığı kombinleri satıyor.
Tuğçe’nin 2 küçük köpeği var hayatı onlar üzerine kurulu. Adeta çocuğu gibiler.
Moda anlayışı tıpkı oyunculuğu gibi geniş bir yelpazeye sahip. Tek tip bir tarzı yok. Ruh haline gore ve kendisine yakışanı giymeye çalışıyor. Bir gün maskulen giyinip ertesi gün feminen olabiliyor. İkizler burcu olduğu için bir anı bir anını tutmuyor.
Yükleniyor...