Haberler Videolar

Sibel Arna: Sen konuşmayı bilmiyorsun!

26

Bu Tarz Benim yarışmacılarından Aygün Aydın, jüri üyesi Cemil İpekçi’yle yaşadığı tartışma sonrasında Sibel Arna’nın tepkisini çekti.

Yükleniyor...

9 Yorum

 • Sipel Arna sanki sen konusmayi biliyorsun terbiyeziz Aygün gine senden binnn kat daga iyi konusiyor Aygün böyle devam et cok iyisin sen jürüju dinlemi sen tarzin sin   übüsulerinden dag iyi sin

 • Cemil ve sibel sizden nefret ediyoroz alah sizin jezanizi verejek oo kiza kötü davnanmaniz ichin

 • Siz çok mu tarzsiniz. Önce bir dünyada ki moda dergilerine bakın. Yarı çıplak giymek ile, veya düz güzel şeyler giymek ile tarz olunmuyor. Siz jüri olarak orda herkes bir kişiye saldırırken aslında araya girmelisiniz. Ama siz en kötüsünü yapıyorsunuz, yerde yatana birde siz tekme atiyorsunuz.
  İllaki Aygün’ün tarzını beğeneceksiniz diye birşey yok, ama o üslup dediğin şey varya, işte o sende hiç yok. İnsan yorum yaparken karşısindaki kişiye hakaret etmemeli.
  O kızlar genç, Cahil, hayat ta ne görmüşler ki, onlar birbirlerine öyle konuşunca, cahilliklerine vermek lazım. Ama ya sizler? Sibel hanim? Ebru hanim? Etc… Siz gerçekten bukadar seviyesiz, saygısız ve kavgacı olamazsınız? Ben almanyadan sizleri izlerken gerçekten utanıyorum. Burda da var yarışma programları, ama ne yarişanlar hele jüri sizler kadar saygısız değil. Ve ben asla kabul edememki bir insanın cevap verme hakkı olmasın. Kimse kendini erdirmek zorunda değil! Bir kişi benden büyük diye bana hakaret etme hakkına sahip değildir! Atıyorum Aygün saygısız, ozaman siz büyükleri olarak ona güzel bir şekilde yol gostermelisiniz. Ama siz insanları resmen intihara gonderirsiniz. Yazıklar olsun!
  Ve okadar hakarete karşı Aygün daha bir kere aglamadi. Gözyaşları ile duygu sömürüsü yapmadı!
  Çok güçlü çok tatlı ve haklı, puan almak için oynaya bilirdi ama yapmadı, çünkü samimi. Allah sizleri ıslah etsin onun da yardımcısı olsun!

 • Sibel kapa cheneni yeter artik namosoz ahlaksiz kadin.senen nefre ediyorom