Haberler Videolar

Nur Bozar – Tuğçe Ergişi gerginliği

Nur Bozar – Tuğçe Ergişi gerginliği

Bu Tarz Benim’in 10 Ekim tarihinde yayınlanan 23.Bölümünde Tuğçe Ergişi ve Nur Bozar arasında gergin anlar yaşandı…

Yükleniyor...

6 Yorum

  • nurun dirnagina bele deymiorsun, sahte axlamaginan kendini kucuk saliorsun

  • Nur sen cok tehlikeli bir insansin zehirli yilansin bu kadar insan senin gercek yuzunu gormuyormu anlamiyorum fizigin bile berbat basina balyozmu dusmus senin bir turlu eleyemediler seni umarim son haftan olur….

  • bencede nur ve ikizlerin disinda digerleri gercekten görüntü kirliligi.bir o kadarda gecimsiz huysuz saygisizlar.biraz kadin gibi kadin olmayi saygili olmayi deneyin.duygu sömürüsü yapmakta vazgecin kisilikli yarisin.

  • böyle yarışmalarda duygu sömürmesi yapanları kınıyorum. zaten annen hasta ise senin orada ne işin var.
    gözyaşları acındırmalar. gerçekten tuğceye acıyorum. fiziği güzel olabilir ama çok terbiyesiz, seviyesiz.
    tuğce kendini beğenmiş. jürinin acıma duygularını kullanarak 100 bini almaya calışıyor. annesini getirdi proğrama turp gibiydi kadın. bende çok ağlayınca yatalak falan sanmıştım. belki juridekilerde öyle sandı.

  • 3 yarismaci ücüde pislik sari ciyan yer cücesi ve korkuluk. Azicik kadin ruhunuz varsa hanim olun hanim orani burani göstermekle tarz olunmaz kizlar seviye tarzi yok olmus sizde……… Ücünüz bir nur olamassiniz

  • tuğçe sen tam bir korkuluksun çıksana sen çok mutlu olurum bir havaya girmişsin ne oluyor sana kızım tarz degılsın çık artık ya görüntü kirliliği yapma seni görmüyoruz bile nurun yerınde olsam sana dayagı basardım nurcum ya asaletli kız