Haberler

Eleme Gecesi flaş değişiklik

eleme gecesi flash değişiklik

TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam eden Bu Tarz Benim için yeni bir karar alındı. Cumartesi akşamları eleme gecesi ile ekrana gelen Bu Tarz Benim artık farklı bir saatte yayınlanacak.

Show TV’den TV8’e transfer olan “Bu Tarz Benim”in Cumartesi geceleri ekrana gelen “Eleme Gece”leri artık yeni saatinde yayınlanacak.

Yapımını Production House’in üstlendiği jüri koltuğunda Nur Yerliteş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez’in oturduğu, sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği “Bu Tarz Benim”in Eleme Geceleri artık yeni saatinde ekrana gelecek. TV8’in bu kararı Prime Time’da istenilen reytinge ulaşamadığı için 20.00-22.00 saat dilimine film koyma kararı aldı.

Bu Tarz Benim – Eleme Gecesi Cumartesi akşamı 22.00’de TV8’de. Cumartesi akşamı saat 20.00’de ise “Recep İvedik 3¨ filmi yayınlanacak.

bu-tarz-benim-icin-flas-degisiklik--5270964

Bu Tarz Benim’de Yine Bir Cumartesi Akşamı Yine Bir Eleme Heyecanı

Bu Kez Konsept: Sahne Senin!

Sürprizlerle Dolu Eleme Gecesinin Konuk Jüri Üyesi Acun Ilıcalı!

Ayrıca Geceye Şarkıları ile Edis, Ece Seçkin, Erdem Kınay ve Merve Özbey konuk oluyor.

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde; İvana Sert Flamenko dansıyla geceye damgasını vuracak, Edis, Ece Seçkin, Erdem Kınay ve Merve Özbey beğenilen şarkılarını seslendirecek.

11 yarışmacı eleme gecesinde elenmemek için mücadele ederken, giysileriyle sürprizler yapacaklar. Gecenin konsepti ise “Sahne Senin”. Sahne kıyafeti ile programa katılacak olan yarışmacılar jüri üyelerinin beğenisini kazanmak için kıyasıya yarışacak, birbirinden renkli görüntüler ve eğlenceli dakikalar yaşanacak.

Eleme gecesinde yarışmaya ve hayallerine veda eden isimin kim olacağı ise büyük merak konusu.


Başka bir haber’e göre ise bu değişikliğe TV8 in Show TV ile arasındaki reyting savaşı neden oldu! İşte o haberin devamı…

‘Kim elendi’ sorusunun yanıt bulduğu Bu Tarz Benim eleme gecesi için Acun Ilıcalı sürpriz bir karar aldı. Show TV ‘yi ratingde geçemeyince Bu Tarz Benim ‘i saat 22.00 ‘a çekti.

İzleyicilerin ‘kim elendi’ merakıyla ekran başına oturduğu Bu Tarz Benim eleme gecesi için Acun Ilıcalı sürpriz bir değişiklik yaptı. Acun Ilıcalı Show TV karşısında eleme gecesinde rating yenilgisi alınca popüler yarışmayı prime time saatinden kaçırdı. Bu Tarz Benim artık TV8 ekranında çok daha geç bir saatte başlayacak. Bu hafta Bu Tarz Benim jüri koltuğunda ise Acun Ilıcalı oturacak.

Show TV ile TV8 arasındaki Bu Tarz Benim rating savaşında Acun Ilıcalı geri adım attı. İki hafta üst üste total grupta birinciliği Show TV Bu Tarz Benim ‘e kaptırınca son dakika bir kararla bu haftaki eleme gecesi saatini değiştirdi. Bu Tarz Benim eleme gecesi TV8 ekranlarında artık prime time saatinde ekrana gelmeyecek.

BU TARZ BENİM ELEME GECESİ SAAT KAÇTA?
7 Şubat Cumartesi günü yayınlanacak olan Bu Tarz Benim eleme gecesi artık daha geç bir saatte başlayacak. Saat 20.30 ‘da başlayan Bu Tarz benim eleme gecesi bu cumartesi saat 22.00 ‘da start alacak.

BU TARZ BENİM ‘İ RECEP İVEDİK YEDİ
TV8 Bu Tarz Benim ‘in yayınlandığı 20.00 – 22.00 prime time yayın dilimine Recep İvedik ‘i koymaya karar verdi. Bu Tarz Benim ‘i yiyen Recep İvedik üçüncü serisiyle ekrana gelecek. Bu Tarz Benim eleme gecesi de Recep İvedik filminden hemen sonra başlayacak.

recep icedik 3

TV8’in aldığı bu karar izleyiciyi uykusuz bırakacak nitelikte. Zira Bu Tarz Benim saat 20.00’da başladığında gece yarısı geçtikten sonra bitiyordu. Şimdi 22.00 ‘da yayına girdiği taktirde eleme gecesi saat 01.30’dan önce tamamlanamayacak. Bu durumda Bu Tarz Benim ratinglerinin daha da düşmesine sebep olabilir.

BU TARZ BENİM ELEME GECESİNDE ACUN ILICALI SÜRPRİZİ
Acun Ilıcalı geçen haftaki gibi bu haftada Bu Tarz Benim eleme gecesini de müzik geçidine çevirecek. Eleme gecesine şarkılarıyla Edis, Ece Seçkin, Erdem Kınay ve Merve Özbey konuk oluyor. Tv8 gala gecesinde konuk jüri üyesi ise Acun Ilıcalı olacak.

Yükleniyor...

8 Yorum

  • Sowtv. Harika. Bir kanal. Birincilik. Sowtv. Olacak. Çünkü. Tv 8 dekiler. Gözden. Düştüler. İzleyici. Herzaman gibi. Sowtv. Kanalina. Seyrediyor. Çünkü. Sowtv. Kanalı. Çok Daha. Kaliteli. Birkanal. Ve. Birzamanlar. Acumilicalida. Sowtv. Deyken. Reytik topluyordu. Şimdi. İse. Gözden düştü. Çünkü. Bir izleyiciyi. Ekran basına Toplayan. Birkanal. Olarak tabikide. Sowtv. Kanalidir. Herzaman ve herdakikadada. Seyrettiğimiz Favori. Kanalımız. Sowtv. Kanalidir. Hem. Dizileriyle. Hem de. Seda yanın. Purogtamlariyla Tek seyrettiğimiz. Kanal. Sowtv. Kanalidir. Favori. Kanalımız. Herzan. Tabikide Sowtv. Kanalidir. Butarz. Sowtv. Deki. Çok. Daha. Guzel.

  • Gökçeyi seviyodum. Biraz üzüldüm. Favorim zeynep öztürk

  • bende tv8deki bu tarz benimi daha başarılı buluyorum benim favorimde melisa

  • ben şahsen iki kanaldaki yarışmayı da izlemek istiyorum. ama işte, n’aparsınız birini tercih etmem gerekiyor.

  • Ve büyük bir yanlış bu tarz benim güzel bir şarkı ::::::: kaliteli kaliteli bir program olsada sen de REYTİNG YAPMAYACAKSIN! !!!!!!!!!!!!!!

  • ivedik filimleri yerine baska filimler koysaniz olmazmi;2 saatlik arayi maalesef baska kanali izliyerek doldurucam;

  • ben sahsen tv 8 bu tarz benimin mudavimiyim,show tv deki bu tarz benim pragramindan daha kaliteli buluyorum,zevkle izliyorum…hem yarismaci kizlar hemde juriyi daha basarili ve klass…hele emel cok tatli hanim bir kiz benim favori kizim;