Haberler Videolar

Bu Tarz Benim Yeni Konsept 17 Şubat Salı İzle

BB649D3CD438EE2331CA90AFC81D5D6D

Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim, yenilikleri ve sürprizleri ile herkesi ekran başına kilitlemeye devam ediyor.

Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği, jüri kadrosunda Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç’ın yer aldığı Bu Tarz Benim, hafta içi her gün canlı yayınla Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Bugüne kadar 13 kadın yarışmacı ile ekranlara gelen Bu Tarz Benim’de, artık 11 kadın ve 11 erkek yarışmacı çiftler halinde yarışıyor. Her bir çiftin bir hikayeyi canlandıracağı Bu Tarz Benim’de, çiftler jüriden oyunculuk, sahne, ses, saç, makyaj ve kostüm performanslarına göre puan alacaklar.

Ayrıca Bu Tarz Benim stüdyosunda jüri üyelerinin yarışmacılara takviye olarak destek vereceği bir de aksesuar dükkanı bulunacak.

Jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf edecek olan yarışmacılar, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya rekabet edecek.

Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği Bu Tarz Benim, hafta içi her gün saat 16.00’da canlı yayınla Show TV’de!

Yükleniyor...

3 Yorum

  • sadece 11 ERKEK gelmis hersey ayni puanlama gelmis extra 1 dakika tiyatro gibi bisey yapiyolar

    • çok mu aynı yani erkek gelmiş yarışmacılar değişmiş tiyatro yapıyolar ve çift çift çıkıyoralr

  • bu yeni şeylere pek fazla alışamadım çok karmaşıkbence ama şey var hep aynı şeyleri izlemkten yorulduk biraz renk katmış iyi herhalde