Haberler

‘Bu Tarz Benim’ Sunucusu belli oldu!

Bu Tarz Benim Sunucusu belli oldu!

Show TV’de başlayacağı duyurulan Bu Tarz Benim yarışması hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Son gelen haberlere göre yarışmanın sunucusu da belli oldu.

Bu Tarz Benim yarışmasını yakından tanıdığımız Öykü Serter sunacak.

Bu Tarz Benim Sunucusu yarışmasının ÖYKÜ SERTER!

Bu Tarz Benim Sunucusu yarışmasının ÖYKÜ SERTER!

Bu Tarz Benim programı alıştığımız tarzda bir program olacak. Yine seçilmiş özel kadınlar, kıyafetleriyle jüri önünde arz-ı endam edecekler ve her hafta birisi elenecek. Sonunda kazanan 100 bin TL’lik büyük ödülün sahibi olacak.

Show TV’de başlayacak olan Bu Tarz Benim’in başlangıç tarihi yakında belli olacak.

Yükleniyor...

20 Yorum

 • ÖZLEM ÖZDEN ÇOK BEYENİYORUM ONUN İÇİN O KANALİ İZLİYORUM.

 • cok cok kiro giyiniyorsun. bu programda ayip olmuyor mu?

 • üykü hanım sizi cok seviyoruz ordakilerin sizin elinize su bile dükemez

 • üykü hanım ordaki bütün yarışmacıları ve sevgili nur ve kemal ve ıivana sizleri cok seviyoruz

 • “Hafta içi yayınlanan yayında Nur’a oda veriyorlar ekip bunu yayında kimseye söyleme diyor. (Oda vermelerinin sebebi Ayşegül arka tarafta Nurun gizlice videosunu çektiği için Nur artık onlara güvenmediğinden kıyafetlerini bile tuvalette giymeye başlamıştı bu sebeple de ekip ona 1 2 hafta sonra oda verdi) Öykü de hafta içi yayınlanan programda inadına “Nur senin odan var mı” diye soruyor. Nur da “yok” diyo söyleme dedikleri için. Öykü de “şimdi benim kulağıma bi bilgi geldi ama senin odan varmış” diyor. Nur bunların hepsini eleme gecesinde anlatıyo. Yapımcıyla falan kavga ediyor ama büyük ihtimalle bu kısmı kesip televizyonda göstermeyecekler ekip yalancı durumuna düşmesin diye. Ama burada kesinlikle Nur haklıydı. Sonra öykü yalandan ağlamaya başlıyor. Yönetmen kestik deyince bir anda durdu ve toparlandı yalandan ağladığı buradan belliydi.

  Gelelim Nur’un elenmesine. Aynen şöyle oldu:
  Konsept 80 lerdi ve Nurda günlük kıyafetlerini giyinerek çıktı ben en düşük puanı alıp elenmek istiyorum dedi. Çünkü artık kamera arkasına bile güvenemiyorum beni böyle yalancı gösterdiniz dedi. Nur çıkınca seyircinin alkışını kestirdiler kesinlikle alkışlatmadılar. Ayşegül çıkınca seyirciyi coşturdular. Nihat Doğan Nura 0 verdi. Kemal 1 verdi Uğurkan ve Nurella 3 verdi. Şu an tamamen kıza karşı oyun oynanıyor inanmayın kızı konuşturtmadılar bile resmen Nuru elemek için böyle bir strateji geliştirmişler Öykü bunun hakkını nasıl ödeyecek acaba şuan gerçekten çok üzgünüm Nur elenmesi gereken kişi değildi…”

 • oylu hanim sizi cok sevyodok ama siz tarafle davranyoursinz neden? kizalary atesletyoursiz. nuryarlitas hanim bi cok laf soyldi tuceye neden sonraki programda konoyi acmadinzda basla seyler ostonda oynadinz. siz , joury dior ki sosyal media da gelen yuromlar omromiza bili dirgl dior ama bi gon be yarisma biticek ve siz halkla kalacaksinz neden halki omorsomoyusinz?

 • ay oykucum sen cok sevyorum cok wirinsenguzel konuwman var bir sozle musbet enerji aliram sene heh yuzun gulsun

 • ÖYKÜ hanım eskiden çok adildi taraf tutmazdı ama bu yarışmada öyle davranmiyor…ayrım yapıyor yarismacilari kışkırtıyor…

 • öykü hanım cok guzel şık bir bayansınız ama ltn yarışma program için reytn için ltn kendinini rezil etmeyin kızları ateşlemeyin kışkırtmayın biraz ortamı sakinleştirin bu sizin kişiliğinize kötü yansıyor sempatimizi kaybediyorsunuz insanlar birini sevdimi başına tac eder soğuyup sevmediğini gözden düşürür bu bir yarışma ve bir gun bitecek ama siz bu halkın gözü önünde olan sunucularsınız bizim aklımız öykü fitneci kışkırtmacı taraflı diye aklımızda kalırsa siz kaybedersiniz ilginize tşk ederim ben izleyiciyim ne sölediğiminde arkasındayım ama şu an sizin tavır ve kışkırtmalarınız tarzınızın önüne gecmeye başladı

 • Öykü hanım çok güzelsiniz çok seviyorum sizi favorim Ayşegül nefret ettiğim özlem sürekli konuşuyor biraz sus

 • OYKU hanim neden tarafsizlighni korumuyorsun. ayip degil mi acaba hepinizin bi kiza yuklanmasi, hala ki o kiz sana o kadar saygiliycan. hich mi allah korkun yok? soz hakki bila tanimiyorsun ozlama. naparsiniz yapin insanlar ozlama bayiliyor. O KIZI GOZDAN DUSURAMAZSINIZ.

 • oyku hanım size bayılıyorum. lütfen fecebok adresinizi yazarmısınız

 • Merheba ben irandan sizi izliyorum ve garçektan nuru çok beyeniyorum

 • Öykü..Ne kadar severdim seni eskiden. Ama tarzını bozmuşsun. Hani nerde senin o tarafsız yayın ilkeciliğin…İnsanların sevgisini kaybetme. daha önemlisi GÜVENİNİ…Elveda