Haberler Videolar

Bu Tarz Benim Show Tv’de Yayın Değişikliği

bu-tarz-benim

TV 8 ile Show TV arasında yaşanan ‘Bu Tarz Benim’ tartışması mahkemeye taşınmıştı. Mahkeme; dünkü duruşmada programın isim hakkının Show TV’de kalmasına, format hakkının da TV 8’de kalmasına karar vermişti. Bu durumda, Show TV’nin programın formatında değişiklik yapılması istenmişti.

Mahkeme kararının ardından Show TV ekranlarında yayınlanan ‘Bu Tarz Benim’in yapımcısı Cem Semercioğlu bir açıklama yayınladı. Programın ufak değişikliklerle aynı isimle Show TV’de devam edeceğini bildiren Semercioğlu’nun açıklaması şu şekilde:

”Show TV ile TV 8 arasındaki ‘Bu Tarz Benim’ davasının dün görülen duruşmasında İstanbul 4 Nolu Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi, programın isim hakkını Show TV’ye vererek programın yine aynı kanalında devam etmesi yönünde görüş bildirmiştir.

Bugüne kadar başarılı bir şekilde, herkesin beğenisini kazanarak Show TV’de devam eden ‘Bu Tarz Benim’ yine aynı kanalında, aynı sunucusu sayın Ebru Akel ve jüri üyeleri sayın Bülent Ersoy, Cemil İpekçi, Chloue Loughnan Ortaç, Sibel Arna ve Umut Eker ile formatında yapacağı ufak değişikliklerle yoluna devam edecektir. Kamuoyunun bilgisine sunarım.” dedi.

Yükleniyor...

162 Yorum

 • Keşke cloi bin yerine hadise gelse o çok harika bi kadin

 • Sade ve sadece Cemil İpekçiyi tenzih ediyorum.
  Biraz göz gezdirdim programa inanılmaz kötü, yazık.

 • aygun ile erkan acayip tarz demekki aygun maya gise aysenur u bile gecer tarzlikda kizi nisanlisindan da ayirdirdilar

 • format degisikligi dediler bumu format degisikligi, ben 5 yasindaki yegenime söylesem bundan daha yaratici bi format bulurdu kesin.gercekten bu yapilan seyirciye büyük saygisizlik . komedi gibi diycem komediye hakaret olur diye diyemiyorum.

 • Show tv btb yi beğenerek izleyenin zekasından şüphe ederim artık, aklı başında biri seyretsin bu programı iki hafta içinde geri zekalı olur, tebrik ediyorum showtv gelmiş geçmiş en kötü program/konsept.
  İnşallah rtük müdahale eder artık, televizyon başındaki insanlara yazık, çok yazık.

 • Yeni konsept RE-ZA-LET!!!! Oyunculukları BERBAT!!!! Tarz yarışmasımı tiyatro yarışması belli dil herneyse artık. Tarzlarıda berbat oyunculukları 5 yaşındaki yiğenimden berbat o daha inandırcı. RE-ZA-LET!!!!
  Tv8 yok olsa onları seyrederdim, showtv bokunu çıkardı iyice.

 • show tv BTB sadece showww…. ama iste benim stilim,de stil konusuyooo… dun reyting tv 8 deydi… insallah oyle de gider

 • ben showa bir kez baktım hemen kanalı değiştirdim format değişikliği çok kötü olmuş bence kızlı erkekli çok saçma tarzla modayla alakası kalmamış yarışmanın

  • Ben aylar once soylemistim bunlar oynuyor diye artik oynadiklari tescillendigi icin sebvindim. Canli yayinda tartisma olmasi ve bunun sunuculugunu ustlenmek cok zor. Onlar bu gidisle zoru basaracaklar. Show tv bir haftaya kendini iyice toparlar ve reytingleri supurur benden soylemesi