Jüri

Bu Tarz Benim Jüri Üyesi İvana Sert Kimdir?

İvana Sert Kimdir?

Ivana Sert 25 Ekim 1979 yılında Sırbıstan Belgrad da dünyaya gelmiştir. Boy ve kilosuna bakacak olursak, 1,67 metre boyunda 55 kilodur. Şimdilerde moda tasarımcılığı yapan Ivana Sert aynı zamanda eski manken ve stilisttir.

-5-bin-tl-neye-yeter--ivana-sert-yurdal-sert-1402566

2002 yılında Türkiye’ ye yerleşmiş ve 2004 yılında ünlü iş adamı Yurdal Sert ile hayatını birleştirmiştir. 2006 yılında bu evlilikten Kayon Ateş adında bir oğulları olmuştur.

1362752530_77_Untitled-3

Çift, 2013 yılında 2 yıl süren dava neticesinde boşanmışlardır. Boşanma sürecinde eşi Yurdal Sert, Ivana Sert’ in kendisini en yakın arkadaşıyla aldattığını iddia etmiştir.

 

fft64_mf1314506

 

Genel olarak hayatına bakacak olursak, 16 yaşına kadar bale ve piyano eğitimi almıştır fakat, ısrarla manken olmak istemiş ve olmuştur. İlk olarak Sırbistan da Belgrad Güzeli seçildikten sonra Miss Yugoslavya’ya katılır ve daha sonrasında ise ülkemizde düzenlenen Miss Globe’a davet edilir.

ivana_sert_sevgilisi

 

 

 

Türkiye’ye geldikten sonra bir sürü talihsizlik yaşamasına rağmen, şimdilerde Ivana Sert Türkiye’yi çok sevdiğini hatta burası benim birinci ülkem Sırbistan ikinci sıradadır, diye ifade etmektedir.

 

????????????????

 

Kendisi, 2011’de Yok Böyle Dans adlı yarışmaya katılmış. Bunun ardından 2012 yılında Yalan Dünya adlı diziye de kendisini canlandırarak konuk olmuştur. Son olarak ise Bugün Ne Giysem adlı programda jüri üyesi olarak katılmıştır.

Yükleniyor...

373 Yorum

 • Ivana sert, sağduyulu değerlendirmeleri ve yerinde eleştirilerileriyle yaptığı işin hakkını vermektedir.tebrikler..

 • İVANA HANIM 24 YILDIR BAYAN TEKSTİLDE YÖNETİCİLİK YAPIYORUM YARIŞMACILARIN HEPSİ AYNI TARZ VE AYNI KOMBİNLER BİR YARATICILIKLARI YOK SIKICI OLMAYA BAŞLADI KENDİLERİNİ YENİLEMİYORLAR ANCA KAVGA KAVGA KÖTÜ ÖRNEK OLUYORLAR EMEL İN HANIMLIĞI İYİ ÖRNEK AYŞEGÜL ÜNDE ÇİRKEFLİĞİ BİR OKADAR KÖTÜ ÖRNEK ANKARA DAN SEVGİLERRRRRR

 • Orada harcanıyor bu kadın. Tek tarzdan anlayan kadın. Duygularını işine katmıyor ve gereğince yorum yapıyor.

 • ivana sen bence herseyinle tarzsin o sirin turcende sana cok yakisiyor . irandan zehra seni cooooooooook seviyorum

 • Ivana seni orada nasil juri diye otutturuyorlar anlamiyorum.bozuk türkcenle insanlara özellikle cocuklara kötü örnek oluyorsun.mesela ben seni orada olmani istemiyorum.insallah bunu tv8 yöneticileri,müdürleri dikkate alirlar.

  • ivana sert cok guzel bir juri bence turkceyide fena konusmuyor ve bazi insanlar juri olamadigi icin ivanayi kiskanabilirler bu cok normal biSey herkes kendi yorumunu yapa bilir ama bunu unutmayin kizlar ivana cok tarz kadin

  • Çocuk musun böyle yorum mu yapılır? Senin Türkçe’nin de çok doğru olduğu savunulamaz. Hani noktalama işaretleri , ”ben seni orada olmani istemiyorum.”
   çok doğru bir tükçe değil.