Haberler Videolar

Bu Tarz Benim Show Tv 7 Şubat Eleme Gecesi İzle

46

Ekranların en tarz yarışma programı Bu Tarz Benim, muhteşem jürisi ve birbirinden iddialı 11 yarışmacısıyla hafta içi her gün Show TV’de izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim’in izleyicileri büyüleyecek Eleme Gecesi ise, Cumartesi akşamına damgasını vuracak.

Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor.

Programın muhteşem Eleme Gecesi’nde ise, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy da jüri koltuğunda oturuyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacaklar.

SUZAN KARDEŞ, FERMAN TOPRAK VE GÖKÇE BU TARZ BENİM’DE !

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta; Suzan Kardeş, Ferman Toprak ve Gökçe muhteşem performanslarıyla izleyicileri coşturmaya geliyorlar. Birbirinden eğlenceli şarkıların yer alacağı program, izleyicilere keyif dolu bir akşam yaşatacak.

YARIŞMACILAR EN İDDİALI KOSTÜMLERİNİ GİYİNECEKLER !

Yarışmacılar bu hafta, “Kostüm Partisi” konseptiyle, birbirinden iddialı kostümlerini giyinecekler ve jüriden geçer not almaya çalışacaklar. Gecenin sonunda jüriden en düşük puanı alan kişi ile rakipleri tarafından elenmek üzere en çok adı verilen kişi, elenme stresiyle karşı karşıya kalacak.

Birbirinden ilginç gösteriler ve en güzel şarkıların yer alacağı bu renkli gecenin sonunda, Bu Tarz Benim’e ve hayallerine kim veda edecek ?

Büyük sürprizlerin yaşanacağı “Bu Tarz Benim Eleme Gecesi”, yarın akşam saat 20.00 Show TV’de!

Yükleniyor...

5 Yorum