Haberler Videolar

Bu Tarz Benim 4. Hafta Eleme Gecesinde Kim Elenecek?

Bu Tarz Benim 4. Hafta Eleme Gecesi / Yarın 23.15

Kim büyük ödüle veda edecek ? Büyük sürprizlerin yaşanacağı “Bu Tarz Benim Eleme Gecesi” yarın akşam saat 23.15’te Show TV’de!

9

1

2

3

4

5

6

8

7

Yükleniyor...

4 Yorum

 • 1. Nur Yerlitaş kişisel sebeblerle Nuru elememeli,
  2. Ayşenur bir Türk kızını asla temsil edemez o tarzıyla
  3. Ayşegülün hakaretleri terbiyesiz davranışları artik hepimizi sıkıyor cok ucuz konuşmaları ve tavırları mahale kavgası yapıyor ama jüri nedense du duruma gülüb geciyor
  4. Tuçe Annesinin hastalını kulanarak jüriden dokunlulmazlığı aldı ve rahatladı o güne kadar terbiyeli uslu suskun Tuçe jüriyi arkasına aldıktan sonra bir güven patlamasıyla gercek güzünü gösterdi
  5. Tuçe,.Nura atmış olduğu omuzdan dolayı disklafiye olmalı aslında Yada uyarılmalı en azından

 • Bu nasıl jüri? Kişisel sebeplerden ötürü yarışmacı eleyebiliyorsanız profesyonellikten ve adil olmaktan bahsetmeniz yakışık almaz şu vakitten sonra. Bu yarışmada en hanımefendi yarışmacı Nur kesinlikle. Ezgi de keza öyle. İkizleri de saygı konusunda takdir ediyorum. Diğer yarışmacıların onları biraz örnek alması fena olmazdı.

 • Nur Yerlitaş’ın tarafsızlığı tartışılır,tuğçe’nin ailesi ile yakınlığı olduğu için ona aşırı tolerans gösteriyor. Giyim konusunda da kendisine önerilerde bulunduğunu düşünüyorum. Ayşegül ve Ayşenur’a da aşırı toleranslı, Çenesi hiç durmayan kıza gülüp geçiyor ancak Nur br kez konuşunca intikan almak için beni üzdü diyerek onun adını yazıyor. Adil değil.

 • Buradan gördüğüm kadarıyla 60’lı yılları en iyi yansıtan ikizler olmuş.