4. Hafta Bölümler

Bu Tarz Benim 22. Bölüm 9 Ekim 2014 Perşembe İzle

Bu Tarz Benim 4. Hafta’ya kaldığı yerden devam ediyor. Bu Tarz Benim 22. Bölüm 9 Ekim 2014 Perşembe İzle

Yükleniyor...

2 Yorum

  • SAYIN NURBYERLİTAŞ SENİN DONATELLAN HAKKATEN DONUMUZUN TELASININI KAÇIRIYO BİDE TERBİYE YOKSUNU AYŞENURUNUZ VAR YETER ARTIK EĞER BU GERÇEKTEN BİR TARZ YARIŞMASI İSE BİZLERE BUNU SEYRETTİRİN BBG EVİNDEKİ GİBİ KURGULANIM SAHNEYE KONAN BİR OYUN DEĞİL BU HALKI GERZEK YERİNE KOYMAYIN HAYVAN TERLİ YEMİYO ARTIK O YÜZB,N TL YİNE BU HALKIN SIRTINDAN ÇIKIYO BARİ GERÇEKTEN HAK EDEN KAZANSIN LÜTFEN RİCA EDİYORUM SEYREDENLERDE APTAL DEĞİL YANİ BİZLER KİŞİYE GÖRE OYNAYAN DANSÖZLER SEYRETMEK İSTEMİYORUZ ADAM GİBİ PROGRAM İZLEMEK İSTİYORUZ SİZİN TUZUNUZ KURU KENDİNİZİ EĞLENDİRİYOSUNUZ SADECE.

  • 9 Ekim günü yayınlanan program ile Bu Tarz Benim yarışması benim için bitmiştir. Kurgudur ya da değildir bilemem ama bir şekilde kendini izlettiriyordu. Fakat Tuğçe isimli “hanım kızımızın” yanında oturan arkadaşına açık açık kendini zor tuttuğunu söyleyerek vuracağını dile getirmesi ve akabinde ellerini kollarını tehditvari bir şekilde havalarda sallaması bariz bir şekilde şiddet göstergesiydi. Ve herşeyi eleştiren jüri, maalesef Tuğçe isimli yarışmacıyı bununla ilgili uyarma gereği bile duymadığı gibi onunla bir olup Özlem isimli yarışmacıyı rencide etmeye devam ettiler.

    Bir izleyici olarak benim gördüğüm kadarıyla jüri bazı yarışmacıları fazlasıyla kayırıyor, bazılarını ise rencide edecek düzeyde eleştirmekte bir beis görmüyor. Maalesef adil bir yarış gibi görünmüyor ekranlardan biz seyirciye.