Haberler

Bu Tarz Benim 17.Bölüm / 30 Ocak Cuma

Bu Tarz Bemim 17. Bölüm 30 Ocak Cuma

Bu Tarz Benim TV8’de 30 Ocak Cuma günü haftanın son bölümü ile sizlerle 17. Bölümde tartışmalar ve gergin anlar sürüyor. Fenomen jürisi ve birbirinden güzel yarışmacıları ile Bu Tarz Benim TV8’de 30 Ocak Cuma 17. Bölümde neler oluyor takip edin!

Bu Tarz Benim TV8 tüm videolar için tıklayın

Bu Tarz Benim TV8 tüm bölümler için tıklayın

Yükleniyor...

3 Yorum

  • Yeni bölümde deki bazi yeni nesil jüri uyelerini nerde buluyorsunuz, stutyoyu terketti, haksizlik ama, juri hakinda konusulmus diye bu tarz konusamaz, gerçekleri konuşması gerek, kişisel meselesini buna yansitamaz, cemil ipekciye tesekkur ederiz. Sututyoyu terkeden kiz değerlerinden daha sıktı, tam bir rezalet lutfen adaletli olun kizi rezil ettiniz, herkes kendisine göre bir tarzdir. Tarzin anlami farkliliktir, yorum yapan yarismaci kizlarda rakibini küçümsemeleri hoş degildir, sadece kizin geri dönmesini rica edicem

  • nihal gıcığı atı ortaya sonra nasıl kedi gıbı kenara çekildi.işte orda mrianın neden muhatap lmadgın aadınızmı.arkada güzelce lafları alıp her konuda önde bunu nasıl malzeme olra kullanıyorlar.emel yıne herzamanki gibi hanım hanımcksı.sakın uymayı özdene,zeynep,nihal e çete bunlar.idil önce terzisini melisaya söyedi sonr önde niha yine öne attı.bunları n arkadaşlığı bu kadar.

  • Neden çocuk gibi konusup yapmacık hareketlerde bulunanları jüri uyarmıyor hic konuşması öyle denmesinin kavgaya gelince hiç biri kelimeleri yaya yaya konuşmuyor birde kendi sıkıntılarını streslerini Maria üzerine yıkmasınlar birde bakarsan görürsün bakmassan neyi göreceksinki ekranda ise marianın o tarafa fazla baktığı görülmüyor hatta konuşurken bile kafasını cevirmiyor!