Haberler Videolar

39. Bölüm Ayşegül ve Özlem Tartışması Sürüyor!!!

Ayşegül Özlem kavgası sürüyor!!!

39. Bölüm Ayşegül ve Özlem Tartışması Sürüyor!!!

video

Yükleniyor...

12 Yorum

 • Ayşegülü de özlemide hiç sevmiyorum ben ayşenur u seviyorum

 • Özle sadece kendini jürilere beyendirmek amacında geisi hiç umrunda değil ( özellikle yaşını öne sürüp sagı göstermelerini istior ama o küçük büyük demiyo laf sölüyo) bnce özlem en aşndan gites gerekn tekk kişiyi ayegülün öleme bu şekle dvranmasının tek sebebi mmikerinin tahrik edici olması !Ayşegül haklı!

 • ayşegül’ün özlem’in ayakkabısı’nın büyük olduğunu göstermesini önünde eğilmek olarak nitelendiriyor ağır hasta.

   • senin annen sen ufakken sana ayakkabı aldığı zaman ayağına giydiğin ayakkabı’yı hiç ‘önünde eğilip’ bol mu acaba senin ayağına olmuş mu diye kontrol edip bakmadı mı? özlem’in de zeka seviyesi ufak bir çocuk ile eş değermiş demek ki kendi ayağına uygun olan bir ayakkabı giymek yerine kendisine bol gelen bir ayakkabı ayağına giymiş.KONU KAPANMIŞTIR.

    • BENİM ANNEM HERKESİN İÇİNDE O HAREKETİ YAPMAZ ,İKİNCİSİ ORDA HERKES HERKESİN KUSURUNU ELLEYEREK,ELİNİ AYAĞINI ORASINI BURASINI SOKARAK GÖSTERİRSE İŞ ÇIĞRINDAN ÇIKAR,ORDA MAKSADINI AŞAN BİR AŞAĞILAMA VAR,E AŞAĞILAMAK İÇİN EĞİLDİ DE,E ÖZLEMİN ÖNÜNDE EĞİLMİŞ OLDU DA,E DAHA NE SÖYLEYİM

     • niye senin annenin herkesin annesinden ne farkı var gururun mu incinir çocukken annen ayakkabı ayağına oldu mu diye kontrol ederse? ikincisi özlem bütün yarışmacılara savaş açtı. saygısızca bütün yarışmacıları eleştirip kendini tatmin ediyor. otururken kıs kıs gülüp yarışmacılara yaptığı saygısız konuşmalardan zevk alması işi çığırından çıkardı durup dururken değil özlem bütün yarışmacıları tahrik ediyor bir moda ikonu edasıyla oturup hiç susmadan yorulmadan.

  • BENİM ANNEMDE KİMSENİN ANNESİDE ARTIK ÇOCUK OLMAYAN YETİŞKİN OLAN BİR İNSANA CÜMLE ALEMİN İÇİNDE O HAREKETİ YAPMAZ.AYRICA ORDAKİLER ÇOCUK DEĞİLLER,BU DA BİR ÇOCUK YARIŞMASI DEĞİL, HA AYŞEGÜL HALA ÇOCUK OLABİLİR VE ÇOCUKLUĞUNDAN KALMA ŞEYLER YAPABİLİR BUNU HOŞ KARŞILARIZ.BİR DİĞER KONU DA ÖZLEM ONLARA AZ BİLE YAPIYOR,E AŞAĞILANMAK DA BİR YERE KADAR.