Haberler

Nur Bozar, nişandan sonra değişti

nur bozar, nişandan sonra değişti

Bu Tarz Benim son haftaya doğru ilerlerken yeni haberler dolaşıyor. Hürriyet Kelebek’te yayınlanan “Nur Bozar, nişandan sonra değişti” başlıklı yazıda Nur Bozar’ın televizyon dünyasına geri dönmeyeceği izlenimi oluşturduğu öne sürülüyor

Hurriyet Kelebek


 

Bu Tarz Benim’in Nur Bozar’ı, yarışmadan elendikten hemen sonra sevgilisiyle nişanlandı. Bozar’ın Instagram’ındaki sayfasında yer alan fotoğraflar hayranları arasında “Artık ekranlara geri dönmeyecek” izlenimi oluşturdu.

Ekranların fenomen moda programı Bu Tarz Benim’in Nur Bozar’ı, Instagram’dan paylaştığı fotoğraflarla konuşulmaya devam ediyor. Yarışmadan elendiği dakikaya kadar sansasyonel hareketleriyle dikkat çeken, hayranları kadar sevmeyenleri de çok olan Bozar’ın Instagram hesabında paylaştığı fotoğraflardan sonra, “Ekranlara dönmeyecek” izlenimi oluşturdu.

Yarışmadan elenmesine rağmen, unutulmayan Bozar’ın, televizyonlarda boy gösterip göstermeyeceği henüz net değil. Yakın bir tarihte nişanlısıyla evlenecek olan Bozar’ın kamera karşısına geçip geçmeyeceği merak konusu.

İşte Nur Bozar’ın Instagram hesabından paylaştığı bazı fotoğraflar:

Nur Bozar Instagram

 

Yükleniyor...

35 Yorum

Yorum Gönder