Jüri

Jüri üyesi Umut Eker kimdir?

Umut Eker

Bu Tarz Benim Yeni Sezon’un yeni Jüri Üyesi Umut Eker;

1983 yılında İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. Okul yıllarında aile baskısını üzerinde çok hisseden Eker bir bankada staj yapmaya başlamış ve sonunun bir bankacı olmaya gittiğini farkettiğinde her şeyi bırakıp güneye kaçmış. 2002 yılında Diesel’den ayrılıp birkaç arkadaşıyla bir street fashion marka kurdu. Oldukça hızlı büyüdüler ve yurt dışında birçok ülkeye ihracat yaptılar. Fakat 1.5 yıl önce hisselerini devredip, dinlenme ve birçok şeyden uzaklaşma kararı aldı. Kendi markasını oluşturmak istiyor.

Yükleniyor...

120 Yorum

 • isterse bütün vücudu estetikli olsun, isterse adı başka olsun, isterse 50 yaşında olsun. sonuçta bu insan orada SADECE giyimiyle yarışıyor ve gerçek hayattaki hali kimseyi ilgilendirmez. bir insanın özelini araştırmak da çok büyük bir ayıptır.

 • Umut Eker. Sizi çok. Hayranım. Okadar yakisiyorsunuzki ekrana hem kiyafetlerinizle hemde. Fiziginizle. Çok. Düzgün. Bir insandınız Allahım. Sizi bütün. Kötülüklerden korusun. Sizi çok. Seviyoruz. Severek seyrediyoruz. Sizi. Jüri. Olarak. Çok iyisiniz. Sizin konuşmanız da duruşunuzda. Tekkelimeyle. Hayranizsize. Bu yarışma Sayesinde. Birkezdaha Sizi. Gormuş. Olduk. Allahım. Sizleride. Bizleride hep iyi. İnsanlarla. Karşılaştırsın. Bize hepnese veriyorsunuz. Yarışmacılara. Karsı. Çok iyi. Davranıyorsunuz. Cansu. Nun. Size yapmış olduğu saygisligini. Yüze. Vurduğunuz çok iyi oldu. Cansu Acaba kendisi. Hangi okulda okumuş. Veye. Egitimini. Kim. Vermiş Bukatar terbiyesizce. Konuşabiliyor. Biz. Yarışmacılardan. Cansuyu. Hiç. Sevmiyoruz. Cunku. Çok. Kavga. Ederek konusoyor. Hiç ona ailesi. Terbiye. Vermemiş. Sanirim. Allah im. Sizlere. Çok. Sabirlarversin. Sizin. Yerinizde. Başka. Biri. Olsaydı. Belki. Cansuyu. Kolundan. Tutdugla. Dışarı. Atardı. Ama. Allah size. Oylebir. Sabır veriyorki. Sizi buyuzden çok seviyoruz. Size çok Buyuk bir hayranım. Umut Eker. Kız. Arkadasın Seningibi. Neseli. Biriyle. Çıktığı. İcin. Çok. Sanslibirisi. Allahım sizingibi böyle. İyi insanlar Cikarsin. Bizedebuarada. Yarışmacılardan Barisi. Çok. Beğeniyoruz. Onunda patneriyle. Çok yakışıyorlar Basarilariniz. Hep. Daim olsun sizleri. Ve. Sowtv. Kanalını. Çok. Seviyorum. Bugün. Benim. Encok severek. Seyrettiğim dizi var. Yılanların. Öcü. Adlı. Dizivar. Tekkelimeyle muhteşem. Birdizi. Sizde. Seyrediyormusunuz. Bilmem ama inanılmaz bir dizi. İlkbolumdenberi. Hiç birbolumunu. Kacirmadanseyrediyorum. Sowtv. Kanalı Bizim. Favori kanalımız.

 • Serefsiz yarismacilara bagirmayin kisiligine neden asigiliyorsunuz namussuz terbiyesiz dovmeci

 • Ben iran tehrandan.farsja yaziyorom sana
  امید عزیز خیلی مردی خیلی باشخصيت و با وقار درست مثل یک مرد واقعا از طرز رفتارت و حرف زدنت خیلی خوشم میاد چون نه ادا های جلف و نه زننده ای دیدم ازت به هیچکس رو نمیدی و زیاد از حد و حدود هیچی خارج نمیشی پسرها و مردهایی مثل تو با این موقعیت خیلی کم هستن امیدوارم همیشه سلامت و تن درست باشی خیلی مردی.
  Keshki ki yazdiklarimi okoya ilsen ve ya birine okotsan

 • 1 haftada olsa da seni baya özledim.yüzünü görmek çoook güzel.kralsın umut eker

 • Sen çok tatlısın yaa umut! Benim boyfriendim olsaydın seni ısırıp ısırıp yerdim:)))

 • gotik falanda deilsin 10 numara 5 yıldızsın.gotik diyenler kıskandığından söylüyor.aldırma canııımmmmmmm

 • ummmmmmmmuuuuuuuuuddddddddduuuuuuuummmmmmmm sen o showa gelene kadar Show orucu tutulacak.bekliyoruz tatlııııııımmmmmmm

Yorum Gönder