Jüri

Jüri üyesi Chloe Loughnan Ortaç kimdir?

chloe loughnan

Adını ünlü popçu Serdar Ortaç ile yaşadığı aşk ile duyuran Chloe Loughnan Litvanya vatandaşıdır. 1992 yılında dünyaya gelen güzel manken aynı zamanda oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. 2014 yılında Serdar Ortaç ile dünya evine girerek Türkiye’de uzun yıllar kalacağının sinyallerini veren Loughnan aynı zamanda eşinin kliplerinde de rol alarak kamera karşısında ne kadar iddialı olduğunu gözler önüne sermektedir.

chloe

İrlanda’da üniversite eğitimini sürdürürken Paris’te yer alan mankenlik ajansından teklif alması üzerine eğitimini dondurarak Paris’e giden güzel manken burada başarılı projelere imza atarak mankenlik kariyerinde önemli adımlar atmıştır. Daha sonra ziyaret için geldiği İstanbul’da Serdar Ortaç ile tanışarak yaşadığı ciddi ilişkinin ardından İstanbul’da kalmaya karar veren Chloe Loughnan farkı projelerde yer alarak kariyerini sürdürmüştür.

Chloe ortaç

Chloe Loughnan 2014 yılında şarkıcı Serdar Ortaç ile evlenmiş ve Chloe Loughnan Ortaç olarak soyadı değişmiştir. ATV ekranlarında yayınlanan Beyaz Karanfil dizisinde rol almıştır.

Yükleniyor...

77 Yorum

Yorum Gönder