Foto Galeri Haberler

İdil Naz Kaluç’un Biyografisi Ve İnstagram Fotoğrafları…

idil

İdil Naz Kaluç kimdir? Show Tv ekranlarında yayınlanan Bu Tarz Benim yarışmasında en çok göze çarpan yarışmacı İdil Naz Kaluç oldu. 19 yaşındaki İdil Naz Kaluç İstanbul doğumlu. Beden eğitimi antrenörlüğü okuyan İdil Naz Kaluç yarışmada pek çok arkadaşı ile tartışmaya giriyor. 167 boyunda olan İdil Naz Kaluç 50 kilo.

1

İdil Naz Kaluç kimdir? Show Tv ekranlarında başlayan Bu Tarz Benim yarışmasının en dikkat çeken yarışmacısı İdil Naz Kaluç oldu. 19 yaşında olan İdil Naz Kaluç İstanbul’da yaşıyor. 167 boyunda olan İdil Naz Kaluç 50 kilo. Bu Tarz Benim başladığından bu yana İdil Naz Kaluç herkes tarafından merak edildiği için bütün bilgileri haberimizde topladık.

2

İdil Naz Kaluç kaç yaşında? Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacıları herkes tarafından merak edilmeye başlandı. Bu Tarz Benim 2. sezon yarışmacılarının arasında en dikkat çeken İdil Naz Kaluç oldu. Bu Tarz Benim 2. sezonda yaptığı eleştiriler ile dikkatleri üzerine toplayan İdil Naz Kaluç henüz 19 yaşında. Bu Tarz Benim 2. sezonda sert çıkışları ile bütün ilgiyi üzerine toplayan İdil Naz Kaluç hemen hemen bütün programlarda yarışmacı arkadaşları ile tartışıyor.

3

19 yaşında olan İdil Naz Kaluç İstanbul’da yaşıyor. 167 boyunda olan İdil Naz Kaluç 50 kilo. Bu Tarz Benim’ renk katacak isimlerden biri olan genç yarışmacı, sosyal medya üzerindeki yaklaşık onsekiz bin takipçisi ile dikkat çekiyor. Öğrenci olan Kaluç beden antrenörlüğü okuyor. Aynı zamanda tenis ve pilates eğitmenliğide yapıyor. Yaşam tarzı yüzmek ve spor yapmak. Oyuncu olmayı düşünen Kaluç, sosyal çevresi tarafından havalı olarak bilindiğini söylüyor. Kendisinin hazır cevap olarak görmekte.

4

5

Yükleniyor...

100 Yorum