Foto Galeri Haberler

Emel Özkızıltaşın Biyografisi Ve Sosyal Medya Pozları….

5

EMEL ÖZKIZILTAŞ

Bu Tarz Benim yeni sezon yarışmacılarından olan Emel Özkızıltaş 28 yaşındadır. Yarışmanın aniden en renkli kişilerinden birisi haline gelen Emel Özkızıltaş kabin memuru olarak çalışmaktadır. Mütevazı ve gösterişli giyinmeyi seven ve bir gayesi olmadığını belirten Emel programda olmak istediği ve bunu hak ettiğini belirtti. Emel Özkızıltaş, yaptığı Türkan Şoray taklidi ile hem yarışmayı izleyen kişileri hem de jüri üyelerini etkilemeyi başardı. Taklit kabiliyeti ile hem jüriyi aynı zamanda stüdyodakileri eğlendirirken yarışmanın en iddialı isimlerinden birisi olduğunu da göstermiş oldu.

1

Bu Tarz Benim Emel Özkızıltaş özgüveni ile göze çarpıyor. Emel Özkızıltaş Bu Tarz Benim yarışmasından evvel Bugün Ne Giysem isimli yarışmaya katılmıştı. Kendini Monica Belluci’ye benzeten Emel Özkızıltaş davranışları, konuşmaları ve heyecanlı özelliği ile göze çarpıyor. Emel Özkızıltaş Bu Tarz Benim yarışmasının en çok merak edilen isimleri arasında yer almaktadır.

4

Yaptığı seçimler ve güzel fiziği sayesinde ilk programda jüri üyelerinden en yüksek puanı alan isimlerden birisi olan Emel Hanım şimdiden diğer yarışmacıların en çok rakip gördüğü isimlerden birisi haline geldi.

3

2

Yükleniyor...

41 Yorum