Yükleniyor...

257 Yorum

 • Selam ben Öykü.Size özel bir anket hazırladım:D
  HANGİ DİZİ
  a) Kiraz Mevsimi
  b)Kaçak Gelinler
  c)Aşk Yeniden
  d)Medcezir
  e)Küçük Ağa
  f)Ulan İstanbul
  Ben Kiraz Mevsimi `ni seviyorum:)
  Peki ya siz ?
  Cevap bekliyorum.
  Lütfenn……….

 • Ecemi neden sevmiorsun arkadaslar.Sevmiorsun ama bebegim diorsun.NEDEN!Buna cevap verin bebeklerim.

 • Ecem. Sana. İyiki. Katilmisin. Yarışmaya. Seningibi böyle nese veren kisisin. Ekrana çok. Kakisiyorsun. Sen dogalsin. Ve dogaligini Hep kuru. Sen. Hiç. Estetik. Yaptırma. Senin zatenyuzun. Cokguzel. İnsanin neolursa olsun Allah’ın. Vermiş. Olduğu. Doğal ik hiçbirşeye. Benzemez. Estetiklikisiler çok belli oluyor. Hiç Guzel olmuyor. Birtek. Burun iyi oluyor estetikolarak. İnsanin. Doğal. Guzeligi birbaska oluyor. Bu. Gün. Seni. Sonmez göreceğiz Umarim. Bir program yaparsan çok. Keyifli. Birsekilde. Seyredilir. Bir. Tiyatroda. Bir. Dizilerde. Encok. Sen. Yeralirsin.

 • Ecem. Çok Guzel bir kalbinvar. İcinneyse. Dısında odur. Seni çok seviyorum bugün. Final. Gecesi. Buyuyuzdende. Umarım. Sen. Kazanırsın. Yarışmayı. Benim favorimsin. Çok. Kibarbirisin Yarisma. Çok. Guzelgiddi. Encokda. Umut ekeri. Ozliyecegiz. Çünkü onungibi düzgün bir insan yok onu çok seviyoruz. Buyarisma Sayesinde. İyibiryerlere. Geldiniz. Ecem. Önemli olan. Oranın kıymetini bildin ve hicbirzaman. Jüri. Üyelerine. Karsı saygısızlık etmedin yarışma boyunca. Umarım. Allahım. Seni. Onunu. Acsın. Senidebir. Dizilerdemi goruz. Bir. Şarkıcımı olursunbilemem fakat. Umarım. Seni televizyonlarda görürüz. Seni çok. Seviyoruz umarım bu sana yazılan. Yorumlarını. Okuyorsundur. Şansınız bololsun. Sowtv kanalini. Çok seviyoruz. Bu Guzel. Programı bizlere. Tanıttığı. İcin. Ecem. Seni. Çok seviyoruz. Karsına. Hep iyi. İnsanlar. Çıkarsın. Allahım. Bizim favorimsin. Ecem.

 • Ecem acayip moralimi yükseltiyor izlemiycektim fakat ilk gördüğümde ukala halleri çok hoşuma gitti ve acayip elektrik aldım.Ufuk bebeye bebeğim demesi beni acayip güldürüyor sırf onu görmek için programı izliyorum.Ecemi öpüyorum büyük başarılar diliyorum.

 • Bu yarismaya Özlem Özden den daha igrenc bir yarismaci katilacagi hic aklima gelmezdi
  ama bu kiz onu basardi. Bravo igrenc mahluk.

Yorum Gönder