Haberler Videolar

Bu Tarz Benim Show Tv’den Kalkıyor…

haber

Bu Tarz Benim yarışması bitiyor
Show TV ratingi kötüleşen Bu Tarz Benim’i kaldırıyor. Ünlü program bu hafta final yaparak bitecek.

Show TV ile TV8 arasında kavga çıkartan Bu Tarz Benim yayından kalkıyor. Show TV izleyicileri şaşırtan bir kararla ratingi düşen Bu Tarz Benim ‘de bu cumartesi son kez eleme gecesi yaptıracak ve bu finalle yarışma bitirilecek. Show Tv’nin fenomen yarışması Bu Tarz Benim reyting kurbanı oldu. Bu Tarz Benim cumartesi günü eleme gecesiyle son kez ekranlara gelecek. Bu Tarz Benim ‘in bu finaliyle yarışma rating çöplüğüne uğurlanacak.

Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim ikinci sezonunda TV8’e transfer olunca mahkemelik olmuştu. Mahkeme Bu Tarz Benim adını Show TV’ye format hakkını da TV8’e vermişti. Bunun sonucunda Show TV geçen hafta zorunlu olarak Bu Tarz Benim formatını değiştirmiş ve erkekleri de yarışmaya dahil etmişti.

BU TARZ BENİM JÜRİSİ DE TUTMADI

Ancak Bu Tarz Benim bu müdahalenin ardından reytinglerde çakıldı. Bu Tarz Benim’in bitişinde format değişikliği kadar etkisiz jüri üyeleri de sebep oldu. Cemil İpekçi dışındaki jüri üyeleri Show TV’ye kayıp yaşattı.

BU TARZ BENİM SON REYTİNGLERİ

Bu Tarz Benim yarışması rating sıralamasında format değişikliği sonrasında zirveden hayli uzaklaştı. TV8’de ‘İşte Benim Stilim’ adını alan yarışma total (genel izleyici) ratingde 27. sıraya çıkarken Show TV’nin Bu Tarz Benim ‘i 46. sıraya indi. AB grubunda ise Bu Tarz Benim reyting sıralamasında ilk 50’nin de altına inerek dün 63. sırada kaldı.

Yükleniyor...

38 Yorum

  • ohhhhh be bitdi siz iste benim sitilim diyil taklidini,adini bile tasiyamazsiniz ayrica cemil ipekci senide hic sevmiyorum…

  • Oooooohh be yayından kalktığını duyduğumda çok mutlu oldum, cemil ipekci den başka modadan anlayan yoktu programda zaten, bazı jüri üyeleri kendi reklamını yapmak için çıktıkları çok beliydi, sibel başta olmak üzere. Türkiye çok büyük bir facia atlattı cümleten geçmiş olsun.

  • Baktim sayfa biseye benzemiyo.yarismada cok kotu sahne kotu yarismacilar kotu sizi destekliyodum ama kusura bakmayin iyice batirdiniz kabul edin artik beceremediniz olmuyo baska bisey deneyin bu nedir yani