Bölümler

Bu Tarz Benim Show Tv Eleme Gecesi İzle

bu-tarz-benim

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonu ve yeni jürisiyle Show TV’de seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Birbirinden ünlü konuklarıyla ve görsel şovlarıyla yine modanın kalbinin atacağı program, hafta içi her gün Show TV’de!

GÖZ KAMAŞTIRAN JÜRİ !

Yapımcılığını ‘Joker Yapım’’ın üstendiği ‘Bu Tarz Benim’, yeni sezonuyla adından yine çok söz ettirecek! Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği programın jüri kadrosunda;Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Ekerve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor.

BİRBİRİNDEN İDDİALI 13 YARIŞMACI !

En tarz kadın olmak için; birbirleri ile kıyasıya yarışacak olan 13 yarışmacı, bir yandan jüriye tarzlarını beğendirmeye çalışacak, bir yandan da rakiplerini geçmek için mücadele verecek. Programın yeni jürisi ise, birbirinden farklı konsept ve konularıyla yine seyircisini ekrana kilitleyecek. ‘Bu Tarz Benim’’in yeni sezonu yine Show TV’de herkesin beğenisini toplayacak!

Tek Parça

Yükleniyor...

31 Yorum

  • Kizlar cok kalitesiz ayrica yeterli yorumda yapilmiyor.tv8 de en azindan nasil giymeli ivana acikliyor

  • Aygün çok tatlı bir kız ve gerçekten kendisini izah edemiyor e o kadar kız üstüne giderse olacağı bu

  • Harikaydiniz tebriler ama bence tek ve en büyük sorun kizlarin kiyafetleriydi. Yariśma baśladigindan beri genel olarak bir çogunun giyim tarzi ve kiyafetlerinin kalitesinde sorun var. Yariśmaci kizlara aliśveriś yapmalari için bütçe verilmiyormu acaba, bilmiyorum ama jüri harika. Yariśmanin sonundaki cemil beyin dansi mükemmeldi, śarkinin sözleride çok manidardi. Galiba biryerlere mesaj tam gitmesi gerektigi śekilde ulaśti…