Haberler Videolar

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi / Yarın 20.00

f

Ekranların en çok izlenen yarışması Bu Tarz Benim, muhteşem jürisi ve birbirinden iddialı 12 yarışmacısıyla hafta içi her gün Show TV’de izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren fenomen olan Bu Tarz Benim’in izleyicileri büyüleyecek Eleme Gecesi ise, Cumartesi akşamı yine çok ses getirecek.

Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor. Programın muhteşem Eleme Gecelerinde ise, Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy da jüri koltuğunda oturuyor.

KONUK JÜRİ; KİBARİYE !

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi’nde bu hafta; muhteşem sesi ve şarkılarıyla Kibariye konuk jüri olarak izleyicilerin karşısına geçecek. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacaklar.

BU HAFTANIN KONSEPTİ: “YILDIZLAR DÜNYASI”

Yarışmacılar bu hafta, “Yıldızlar Dünyası” konseptiyle, birbirinden ünlü sanatçıları taklit edecekler ve jüriden geçer not almaya çalışacaklar. Gecenin sonunda jüriden en düşük puanı alan kişi ile rakipleri tarafından elenmek üzere en çok adı verilen kişi, elenme stresiyle karşı karşıya kalacak.

Birbirinden ilginç gösteriler ve en güzel şarkıların yer alacağı bu renkli gecenin sonunda, Bu Tarz Benim’e veda eden yarışmacı kim olacak ?

Büyük sürprizlerin yaşanacağı “Bu Tarz Benim Eleme Gecesi”, yarın akşam saat 20.00 Show TV’de!

Yükleniyor...