9. Hafta Bölümler Haberler

Bu Tarz Benim 53. Bölüm 14 Kasım İzle

Bu Tarz Benim 53. Bölüm 14 Kasım İzle

Bu Tarz Benim’de bugün 53. Bölüm ekranlara geldi. 14 Kasım 53. Bölüm tamamını izle!


53. Bölüm’de kimi beğendin?

Yıldızını ver

SONUÇLARI GÖR

Loading ... Loading ...


Yükleniyor...

38 Yorum

    • görüceğiz bitiyormu devammı ediyor nur kimki program onun için devam etsin yada bitsin abartmayın bu kadar

  • Programa Ayşenur tekrar gelecekse ve de nur gittikten sonra asla ve asla izlemem. yeter bu ne ya bu ne saçmalık kendi isteği ile giden biri bide bu kişi dönmemeli o kim ki yaa.

  • Nur Jüri karşısındayken arkadan kızlar fısır fısır konuşuyorlar özellikle özlem sürekli birşeyler anlatıyor gizeme. Tugçe de Ayşegül birşeyler diyor onu susturmaya çalışıyor. sözde araları bozukmuş tuğçe ayşegülle gizemle falan iş olsun diye tartıştı aslında amaçları çok farklı yine nur üzerine oynayabilmek için. yayında da çok kesintiler var nur çıktığında falan. Bu program çok seviyesiz bir hal aldı artık nur da zaten bu halden ötürü terk edicekmiş programı. Yazık cidden. Kızların nur kıskançlığı ve adaletsiz yayın anlayışı çok rahatsız edicii. arrtık izlemicem!!

  • ayşenur pisliği instagramda yarışmaya döneceğini paylaşmış o orada olmayı haketmiyor biz sarayı orda görmek istiyoruz

  • bence orada baştan beri olmayı haketmeyen gizemdir tarzsız ve kültürsüz bir kız ayrıca ayşenur tekrar yarışmaya dönüyormuş instagramda paylaşmış bunu şiddetle kınıyorum o pornostar türkiyenin en tarz kadını olmamalı onun tarzı çıplaklık yarışmaya birsi döncekse bu kesinlikle sara olmalı zaten eleme gecesinde kesinlikle nurla sara kalmamalıydı