Haberler Videolar

Bu Tarz Benim 11. Hafta Eleme Gecesi

bu-tarz-benim 11. Hafta Eleme

Bu Tarz Benim’de 11. Haftanın sonuna geliyoruz. 29 Kasım’da yayınlanacak 66 Bölüm 11. Eleme Gecesi’nde konuk Jüri koltuğunda Türkiye’nin Afrodit’i Banu Alkan oturacak. 6 yarışmacının kaldığı yarışmada, 11. Hafta eleme gecesinde bir yarışmacı daha yarışmaya veda edecek.Yarışmacılar bu hafta, “Maskeli Balo” konseptiyle, birbirinden ilginç maskeler takarak jüriden geçer not almaya çalışacaklar.

Bu Tarz Benim, iddialı kadrosu ve birbirinden güzel altı yarışmacısıyla hafta içi her gün Show TV’de izleyicilerle buluşuyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren “Bu Tarz Benim”, büyük bir hızla devam ediyor. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Ayrıca, Cumartesi gecesi yayınlanacak olan eleme gecesinde Banu Alkan konuk jüri olarak izleyicilerin karşısına geçecek.

eleme gecesi

“Bu Tarz Benim 11. Hafta Eleme Gecesi”nde bu hafta, Türkiye’nin Afrodit’i Banu Alkan şarkılarıyla programa renk katacak. “Neremi Neremi” şarkısını seslendirecek Banu Alkan’a Kemal Doğulu eşlik edecek. Ayrıca sahne performansıyla izleyicileri coşturan Altay en yeni şarkılarıyla programa damga vuracak.

Yarışmacılar bu hafta, “maskeli balo” konseptiyle, birbirinden ilginç maskeler takarak jüriden geçer not almaya çalışacaklar. Açılış şovuna Ivana Sert’in Hint dansları eşliğindeki gösterisi damga vuracak. Gecenin sonunda jüriden en düşük puanı alan kişi ile rakipleri tarafından elenmek üzere en çok adı verilen kişi, elenme stresiyle karşı karşıya kalacak. Birbirinden ilginç gösteriler, özel defileler ve en güzel şarkıların yer alacağı bu renkli gecenin sonunda, Bu Tarz Benim’e kim veda edecek?

İzleyicilere keyifli anlar yaşatacak Süleyman Demirel’in koleksiyonlarının sergileneceği defile “Bu Tarz Benim Eleme Gecesi”nde…

Büyük sürprizlerin yaşanacağı “Bu Tarz Benim Eleme Gecesi”, 29 Kasım Cumartesi gecesi saat 20.00 Show TV’de

Yükleniyor...

242 Yorum

  • Evet ayşe ğül bi tanedir,ömrümde onün gibi terbiyesiz ğormemişdimmmmmmm