Haberler Videolar

Barış ve Nazlı’nın gözyaşları Bülent Ersoy’u ağlattı…

3

Bu Tarz Benim’de Barış, Nazlı ile arasında yaşanan olayların ardından daha fazla dayanamayıp gözyaşlarını tutamadı. Bunun üzerine Bülent Ersoy canlı yayına telefonla bağlanarak üzüntülerini dile getirdi.

Yükleniyor...

25 Yorum

 • Lütfen artık biri bu edepsizlere dur desin! İdil ve ecem çok itici ve hiç tarz değiller, çünkü ceneleri çok düşük, seviyesizler! Ben cemil bey olsun nil’e karşı iyi olduğu için artık beğenmeye başlamıştım ama o iki edepsize hiç dur demiyor, yazıklar olsun. Zaten umut eker de tam İdil ci. Sen onların edepsizliklerini duymazdan geliyorsun ama nedense onların kurbanları kendilerini savunurken hep puanlarindan kiriyorsun, bahanen de kavga, sanki kavgayı tek kişi yapıyor. İdil ve ecem programın başından beri hep aynilar, hep birileri ile kavga kavga, bağırmak, ses yükseltmek, ssaygısızlıklar, insanlara hakaretler!
  Zaten sibel cadisina diyecek yok! Aptal kimse kimseye özel hayatını anlatmak zorunda değil, hele bir yarışta hiç değil. İnsan en iyi arkadaşına bile herşeyi söylemek zorunda değil! Aptal kadın, ozaman sen eşinle her kavgayı bize söyle, her özelini bize anlat, sen birde ünlünün, ki yarın öbür gün gazeteler senin hiç birşeyini deşifre etmesin.
  Ve ben İdil ‘in kendi başına birşeyler bulduğunu inanmıyorum, çünkü özel bilgiler heryerde bulunmuyor ve herkese bak diye verilmiyor! Ve nil iki gündür 89 doğumluyum diyor, yani hesap bilen bunun 26 yaşa geldiğini zaten biliyor, yanlışlıkla 25 demiş ola bilir. İdil ve ecem hiç durmadan Car car car, insan dünyanın döndüğünü bile unutur o an. Zaten biri susuyor biri başlıyor! Zaten nil den sonra, cansu ya taktılar. İdil aptal değil, jüri kimi koruyorsa ondan yavaş yavaş çekiliyor, ve jüri kimi kötülüyorsa ona saldırıyor! Aptal jüri o edepsizleri iyice şimartti. Müge sen çok doğru isen neden senden değilde gazetelerden senin çıplak dj lik yaptığını öğrendik?! Aptal! Sibel arna senin gibi gazetecilerden etik den mahrum kalmış insanlardan allah hepimizi korusun! Belki kız kaçıyor, yüzünü değiştirdi, ismini değiştirdi, hayatını değişti?! Bunu abartarak söylüyorum. Çünkü siz deşifre ederken değişimlerin nedenini bilemez siniz, eh deşifre ettikten sonra da, yine suçu kıza vermek yanlış, eh sen deseydinde bu duruma düşmeseydin gibi!
  Allahım bizi bu edepsizlereden kurtar! İdil ve ecem é akıl fikir ver!

 • artik Yeter gecen haftaki cocugada bögle yaptin tam rol yapmaya gelmisin belli resmen

 • Barisss cokkk tatlisinnnn bu yaptiqini bi cok insan yapamazzz CoOK Yakistiniz ayrica :)

 • Formatin degistigine cok sevindim. Ebru bu ise elatti bunlari evlendirmeden birakmaz ama ben gercrkten cok yakistirdim. Bide keske ben rvleniyorum olsa bu cift cok yakisiyo

 • marhaba ,ben irandan bu programi izliyoroom , lutfan bu kadar tartishmayn , yoroomlarinizi anjak geyim tarzina verin .nadan programin yonetmeni bu karakter tartishmalarina ezin verir???!! ya programin adini degisin “bu karakter benim” koyun.

  • neden karakter tartışmalarına izin verirler biliyor musun? daha çok izlenmek için… sanki bu şekilde gün birincisi oluyorlarmış gibi izin verirler. aslında birinin bunlara zaten reyting listelerinde süründüğünü söylemeli artık. işte benim stilim kısmen de olsa daha düzgün bir program ve daha çok izleniyor gençler sorry.

 • ben artık bu programı izlemek istemiyorum. tanışsam muhabbet etmeyeceğim kişilere her gün 3 saat ayrıdıktan sonra kendimden nefret ediyorum. o 3 saatte kim bilir ne yararlı işler yaparım. bunu izleyerek sadece sinirlendiğimle kalıyorum. sanırım bugün burada son kez yorumlarımı yapacağım. sırf reyting için yapılsa bile kurgu olsa bile bu kadar kepazeliği daha fazla çekemeyeceğim.

Yorum Gönder